YDA İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Adres : Vedat Dalokay Cad. No:112 06700 G.O.P. Çankaya/ANKARA
Tel : + (90) 312 459 44 00 E-Mail : info@yda.com.tr
Faks : + (90) 312 436 82 79 Web : www.yda.com.tr

1993 yılında kurulan YDA İnşaat bugün genel müteahhit ve özsermaye yatırımcısı olarak  Anahtar Teslimi Projeler, Yap – İşlet – Devret (B.O.T) ve Kamu Özel Ortaklığı (PPP) modelleri ile Havalimanları ve Sağlık Kampüsleri Yatırım Projeleri, Yüksek Teknolojik Binalar, Endüstriyel Tesisler, Çimento Fabrikaları, Altyapı Projeleri, Yollar, Köprüler, Kavşaklar, Yüksek Katlı Binalar, Toplu Konut Projeleri, İş Merkezi, Hastane, Okul Kompleksleri, Apartmanlar, Lüks Konutlar, Villalar, Gayrimenkul – Konut Geliştirme Projeleri gerçekleştirmektedir.

Her geçen gün  büyüyen iş hacmi ve hem yurt içi hem de yurt dışındaki prestijli projeleriyle uluslararası bir firma hâline gelen YDA Group’un amiral gemisi YDA İnşaat, 39 yılı aşkın tecrübesiyle; hedef pazarlardaki büyüme stratejileri doğrultusunda başarılı çalışmalarına Türkiye, Kazakistan, Ukrayna, Abu Dabi, Rusya, Moldova ve Suudi Arabistan’da devam etmektedir.

Doğruluktan, kaliteden, dürüstlükten ve saygınlıktan taviz vermeyen; yoğun çalışma temposu ve genç, atılgan, kendisini işine adamış nitelikli ekibi sayesinde, kısa sürede inşaat sektöründe haklı bir konuma yükselmiştir.

Gerçekleştirilen faaliyetlerin her aşamasında sürekli takip ve denetim, YDA İnşaat’ın çevre, sağlık ve güvenlik konularındaki değişmez politikasında da kendisini göstermektedir. Tüm çalışmalarını uluslararası kalite, çevre ve güvenlik standartlarına göre sürdüren YDA Grup, ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 14001 Çevre Yönetimi ve OHSAS 18001 İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı sertifikalarının sahibidir.

YDA İnşaat, kaliteden ödün vermeden, hedeflerine ulaşırken yüksek etik ilkeleri göz önünde bulundurarak, ülkemizin çıkarları doğrultusunda sektörün öncü firmalarından biri olmaya devam etmektedir.