YDA İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Adres : Vedat Dalokay Cad. No:112 06700 G.O.P. Çankaya/ANKARA
Tel : + (90) 312 459 44 00 E-Mail : info@yda.com.tr
Faks : + (90) 312 436 82 79 Web : www.yda.com.tr

1993 yılında kurulan YDA İnşaat bugün genel müteahhit ve özsermaye yatırımcısı olarak anahtar teslimi dizayn ve inşaat projeleri, havalimanları, akıllı binalar, endüstriyel tesisler, altyapı projeleri, yollar, köprüler, kavşaklar, yüksek katlı binalar, toplu konut, rezidans, villalar, gayrimenkul ve konut geliştirme projeleri, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler, okul kompleksleri ve Yap – İşlet – Devret yatırım projeleri gerçekleştirmektedir.

Giderek büyüyen iş hacmi ve hem yurt içi hem de yurt dışındaki prestijli projeleriyle uluslararası bir firma hâline gelen YDA İnşaat, hedef pazarlardaki büyüme stratejileri doğrultusunda başarılı çalışmalarına Türkiye, Kazakistan, Ukrayna, Abu Dabi, Rusya, Moldova ve Suudi Arabistan’da devam etmektedir.

Doğruluktan, kaliteden, dürüstlükten ve saygınlıktan taviz vermeyen; yoğun çalışma temposu ve genç, atılgan, kendisini işine adamış ekibi sayesinde, 16 yıl gibi kısa bir sürede inşaat sektöründe çok önemli noktalara gelerek marka olmuştur.

Gerçekleştirilen faaliyetlerin her aşamasında sürekli takip ve denetim, YDA İnşaat’ın çevre, sağlık ve güvenlik konularındaki değişmez politikasında da kendisini göstermektedir. Tüm çalışmalarını uluslararası kalite, çevre ve güvenlik standartlarına göre sürdüren YDA Grup, ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 14001 Çevre Yönetimi ve OHSAS 18001 İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı sertifikalarının sahibidir.

YDA İnşaat, kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sistematik bir şekilde yürütmeye ve hedeflerine ulaşırken güvenilir, etik çalışma kurallarını göz önünde bulundurarak, ülkenin çıkarları doğrultusunda sektörün öncü firmalarından biri olmaya devam edecektir.