“Türkiye Cumhuriyeti’nin birlik ve beraberliğini hedef alan,  milli iradeye karşı yapılan haince darbe girişimine,  aziz milletimizin asil evlatları tek vücut olarak karşı durarak tüm dünyaya tam bir demokrasi mesajı vermiştir.

Ülkemizin gelişmesi, büyümesi ve ekonomisinin güçlenmesi için çalışan YDA Group olarak, demokrasimizin, seçilmiş hükümetimizin ve milli iradenin yanındayız. Her zaman olduğu gibi bundan sonrasında da önceliğimiz vatanımızın istikbali ve istikrarının korunması için var gücümüzle çalışmak olacaktır.

Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ve hükümetimizin üstün gayretleriyle ülkemizin en kısa zamanda bu zor günlerden birlik ve beraberlik içinde, daha da güçlenerek çıkacağına yürekten inanıyorum. Demokrasi tarihimize kara bir leke olarak geçen darbe girişimini şiddetle ve tüm kalbimle kınıyor, yaşanan olaylarda hayatlarını kaybeden şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan Rahmet, ailelerine sabır, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.

Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM olmak üzere, demokrasimize, geleceğimize ve milli irademize sahip çıkan devlet büyüklerimize, aziz halkımıza, kahraman Emniyet Teşkilatımıza ve tüm güvenlik güçlerimize şükranlarımı sunarım.”

 

 

Hüseyin ARSLAN

YDA Group Yönetim Kurulu Başkanı