Türkiye’nin lider firmalarından YDA Group çalışanları ve aileleri geleneksel iftar yemeğinde bu yıl da bir araya geldi. YDA Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cüneyt Arslan’ın ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine YDA bünyesinde Ankara’daki tüm çalışanlar aileleri ile birlikte katıldı.

Ramazan ayı dolayısıyla her yıl düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen YDA Group İftar Yemeği’nde konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cüneyt Arslan, “Yine bir iftar yemeğinde büyük bir aile olarak hep birlikte olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Biliyorsunuz; hedefimiz; hep daha iyisini yapmak daha büyük başarılara imza atmak. YDA Group olarak bugün; yurt içi ve yurt dışı iştirakleri bulunan, uluslararası düzeyde iş hacmi yaratan, 6,9 milyar USD’yi bulan tamamlanmış projelerimizle, yaklaşık 6,4 milyar USD’lik devam eden ve planlanan iş hacmi ve 10.000 kişilik istihdam gücümüz ile Türkiye’nin lider şirketler topluluklarından birisiyiz. Bu başarıda hepinizin emeği var, hepinizin alın teri var. Her birinizin omuzlarımızdaki yükü, sorumluluğu paylaştığını biliyorum. Bundan sonrasında da yeni başarılar için hep birlikte fedakârca çalışacağımıza ve yolumuza devam edeceğimize canı gönülden inanıyorum.’’ dedi .

İftar sonrası masaları dolaşarak konuklarına hoş geldiniz diyen ve Ramazanlarını kutlayan YDA Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cüneyt Arslan, çocukları da unutmadı. Çocuklara pamuk şeker, Osmanlı macunu gibi lezzetlerin yanı sıra çeşitli hediyeler dağıtıldı.