Türkiye’nin lider firmalarından YDA Group çalışanları ve aileleri geleneksel iftar yemeğinde bu yıl da bir araya geldi. YDA Group Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arslan ve YDA Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cüneyt Arslan’ın ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine YDA bünyesinde Ankara’daki tüm çalışanlar aileleri ile birlikte katıldı.

Ramazan ayı dolayısıyla her yıl düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen YDA Group İftar Yemeği’nde konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cüneyt Arslan; yine bir iftar yemeğinde büyük bir aile olarak hep birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, tüm çalışanlara ve özellikle onları çalışma hayatlarında destekleriyle güç veren ailelerine teşekkürlerini iletti. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arslan da konuşmasında şunları söyledi: “ Ramazan ayı, paylaşma ayıdır. Ramazan, paylaştıkça bereketlenir, paylaştıkça çoğalır. Bugün biz de iftar sevincimizi paylaşıyoruz. Biz birlikte güçlü bir aileyiz ve bu ruhu yaşattığımız sürece daha da güçlenip geleceğe emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz. Daha nice Ramazanlarda birlikte olmayı temenni ediyorum.”

İftar yemeğinde çocuklar da unutulmadı. Çocuklara pamuk şeker, macun gibi lezzetlerin yanı sıra çeşitli hediyeler dağıtıldı.

DSC_2242-min
DSC_2346-min